Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Mighty Mite I (4 yrs) / -18,20 kg
(Saturday)
2-1
Terminé
Marlow Neal
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Gagné par soumission - 00:48
Louie Matatahi Gracie Gym NZ
Girls Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -25,20 kg
(Saturday)
4-1
Terminé
Jael Maanaima
The Combat Centre
Luca Davis Mount Maunganui Jiu Jitsu Gagné par décision - 02:59
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -24,00 kg
(Saturday)
2-2
Terminé
Wolfe Morales
Coast Academy
Mason Neal GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Gagné par soumission - 00:42
Boys Gi / White / Pee Wee I (6yrs) / -24,00 kg
(Saturday)
3-1
Terminé
HaoJun Zhang
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Connor Henry East Coast BJJ Whakatane Gagné par décision - 03:00
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -22,00 kg
(Saturday)
1-1
Terminé
Louis McDonald
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Theo Bastos GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Gagné par soumission - 02:38
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -30,40 kg
(Saturday)
4-4
Terminé
Mason Matatahi
Gracie Gym NZ
Kieran Budd The Combat Centre Gagné par soumission - 02:01
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -21,10 kg
(Saturday)
3-4
Terminé
Romeo Gemelli Segala
Mount Maunganui Jiu Jitsu
Gagné par soumission - 03:00
Alex Chung GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27,20 kg
(Saturday)
1-5
Terminé
Thomas Nunes Da Silva
Mount Maunganui Jiu Jitsu
Kaison Nansen-McClintock Alliance Mt Eden Gagné par points - 03:00
Girls Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -25,20 kg
(Saturday)
4-2
Terminé
Claire Cleaver
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Jael Maanaima The Combat Centre Gagné par décision - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,40 kg
(Saturday)
2-5
Terminé
Knox Vartiainen
Nautilus Jiu Jitsu
Gagné par soumission - 00:53
Bille Goldsbury Te Maru Jiu Jitsu
Boys No-Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Saturday)
1-2
Terminé
Marlow Neal
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Louis McDonald Global Jiu Jitsu Academy Katikati Gagné par soumission - 00:47
Boys Gi / White / Pee Wee I (6yrs) / -24,00 kg
(Saturday)
3-2
Terminé
Hunter Smart
The Combat Centre
Gagné par décision - 03:00
HaoJun Zhang GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,40 kg
(Saturday)
2-6
Terminé
Knox Vartiainen
Nautilus Jiu Jitsu
Gagné par soumission - 01:56
Asha Anderson Mount Maunganui Jiu Jitsu
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -30,40 kg
(Saturday)
4-5
Terminé
Jaxin Moran
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Mason Matatahi Gracie Gym NZ Gagné par décision - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,40 kg
(Saturday)
2-7
Terminé
Quinn Santos
Mount Maunganui Jiu Jitsu
Jacob Batty GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Gagné par points - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27,20 kg
(Saturday)
1-6
Terminé
Taimanawa Shepherd
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Marco Lawson-Hughes Coast Academy Gagné par soumission - 02:29
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -21,10 kg
(Saturday)
3-5
Terminé
James Jephcott
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Callum Jephcott GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Gagné par points - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24,00 kg
(Saturday)
4-12
Terminé
Rio Hacker
Gracie Gym NZ
Gagné par décision - 03:00
Adam Hardan Dilmurodov BJJ
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -24,00 kg
(Saturday)
2-4
Terminé
Mason Neal
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Gagné par soumission - 02:52
Jared Chung GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,40 kg
(Saturday)
2-8
Terminé
Asha Anderson
Mount Maunganui Jiu Jitsu
Quinn Santos Mount Maunganui Jiu Jitsu Gagné par points - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -42,50 kg
(Saturday)
3-8
Terminé
Ricky O'Neill
East Coast BJJ Whakatane
Rongomai Kuka Mount Maunganui Jiu Jitsu Gagné par points - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee I (6yrs) / -24,00 kg
(Saturday)
3-3
Terminé
Connor Henry
East Coast BJJ Whakatane
Hunter Smart The Combat Centre Gagné par points - 03:00
Boys No-Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Saturday)
1-3
Terminé
Jael Maanaima
The Combat Centre
Gagné par points - 03:00
Marlow Neal GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Girls Gi / Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -45,40 kg
(Saturday)
2-10
Terminé
Meila De Souza
The Combat Centre
Gagné par soumission - 01:25
Mana Hape (Jnr) Whāriki Jiu Jitsu
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27,20 kg
(Saturday)
1-7
Terminé
Thomas Nunes Da Silva
Mount Maunganui Jiu Jitsu
Taimanawa Shepherd Omarumutu Jiu Jitsu Club Gagné par points - 02:47
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -21,10 kg
(Saturday)
3-6
Terminé
Alex Chung
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
James Jephcott GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Gagné par points - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,40 kg
(Saturday)
2-9
Terminé
Knox Vartiainen
Nautilus Jiu Jitsu
Jacob Batty GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Gagné par points - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -30,40 kg
(Saturday)
4-6
Terminé
Kieran Budd
The Combat Centre
Mason Matatahi Gracie Gym NZ Gagné par soumission - 01:48
Girls Gi / Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -45,40 kg
(Saturday)
2-11
Terminé
Meila De Souza
The Combat Centre
Mana Hape (Jnr) Whāriki Jiu Jitsu Gagné par points - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -21,10 kg
(Saturday)
3-7
Terminé
Romeo Gemelli Segala
Mount Maunganui Jiu Jitsu
Callum Jephcott GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Gagné par soumission - 01:01
Boys No-Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Saturday)
1-4
Terminé
Louis McDonald
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Jael Maanaima The Combat Centre Gagné par points - 03:00
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42,50 kg
(Saturday)
2-13
Terminé
Sammy Reay
Mount Maunganui Jiu Jitsu
Mason Nicholas Te Maru Jiu Jitsu Gagné par soumission - 00:40